کشته شدن ۵۷۳ افسر و سرباز رژیم صهیونیستی از هفتم اکتبر تاکنون

ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه از زمان آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط حماس در هفت اکتبر و در جریان تهاجم زمینی خود به غزه، آمار تلفات جدیدی را اعلام کرد.

 ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه، 28 دلو، از کشته شدن ۵۷۳ افسر و سرباز و زخمی شدن ۲ هزار و ۹۱۸ نفر دیگر از نیروهایش از هفتم اکتبر گذشته خبر داد.

ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه از زمان آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط حماس در هفت اکتبر و در جریان تهاجم زمینی خود به غزه، آمار تلفات جدیدی را اعلام کرد.

ارتش اشغالگر کشته شدن سرباز اوری یعیش را تایید و خاطرنشان کرد که او یکی از ۲ کشته شده در عملیات کریات ملاچی بود.

روز جمعه، بخش اورژانس اشغالگران اعلام کرد که ۲ اسرائیلی در تیراندازی در یک ایستگاه اتوبوس در کریات ملاچی در عسقلان در جنوب فلسطین اشغالی کشته شدند.

همچنین رسانه‌های عبری گزارش دادند که ۲ سرباز یگان ماگلان در نبردها در جنوب نوار غزه به شدت مجروح شدند.

چند روز پیش، کانال عبری «کان» گزارش داد که وزارت جنگ این رژیم آماده روبه‌رو شدن با ۲۰ هزار مجروح جدید است که از نتایج جنگ علیه غزه به شمار می‌رود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین این شبکه صهیونیستی ادامه داد مرکز توانبخشی وزارت جنگ آماده پذیرش ۲۰ هزار مجروح در سال ۲۰۲۴ است و این در حالی که است این مرکز در سال گذشته به ۵۵۰۰ مجروح جنگی خدمات ارائه نموده است.

این مساله در حالی اعلام شده است که گزارش‌ها بیانگر آن هستند که تعداد سربازان مجروح رژیم صهیونیستی در نوار غزه بسیار بیش از آمارهای رسمی اعلام شده‌ است.

به نقل از تسنیم، این در حالی است که مقاومت فلسطین به عملیات خود برای رویارویی با نیروهای اشغالگر در چندین منطقه درگیری در نوار غزه ادامه می‌دهد و درگیری‌های شدیدی در مناطق متعددی در خان یونس با توجه به تلاش‌های مستمر اشغالگران برای نفوذ به مناطق شرقی شهر غزه جریان دارد.

نظرات بسته شده است.