لحظه به لحظه با 206 مین روز حملات رژیم صهیونیستی به باریکه غزه و کرانه باختری

وزارت بهداشت فلسطین در غزه روز دوشنبه از افزایش شمار شهدا به 34 هزار و 488 نفر بر اثر حملات مستمر رژیم صهیونیستی خبرداد.

در دوصد و ششمین  روز حملات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به باریکه غزه، ارتش اشغالگر علیرغم هشدارهای بین المللی علیه شهر رفح و خان ​​یونس در جنوب باریکه غزه با بمباران های هوایی این مناطق در حال تشدید تهدید برای تهاجم زمینی به رفح است.

بنابر این گزارش، دوصد و ششمین روز تجاوزات رژیم صهیونیستی به باریکه غزه در حالی امروز (دوشنبه10  ثور) آغاز شده است که جنگنده‌های این رژیم طی ساعات گذشته در جنایتی دیگر، چندین خانه را در شهرهای غزه و رفح در جنوب باریکه غزه بمباران کردند که بر اثر آن ۲۲ نفر به شهادت رسیده و ده‌ها نفر دیگر زخمی شدند.

در همین حال براساس آخرین آمار اعلام شده از سوی منابع پزشکی، از زمان آغاز حملات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در هفتم اکتبر گذشته (15 مهر ماه) تا کنون، 34454 فلسطینی شهید شده اند که بیشتر آنها کودکان و زنان هستند.

بر همین اساس تعداد 77575 فلسطینی نیز بر اثر حملات این رژیم زخمی شده اند، در حالی که هزاران قربانی زیر آوار و در جاده ها هستند زیرا اشغالگران مانع رسیدن نیروهای امدادی و آمبولانس برای رسیدگی به آنها شده اند.

وزارت بهداشت فلسطین در غزه روز دوشنبه از افزایش شمار شهدا به 34 هزار و 488 نفر بر اثر حملات مستمر رژیم صهیونیستی خبرداد.

وزارت بهداشت فلسطین در غزه خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی در 24 ساعت گذشته سه قتل عام انجام داده است که به شهادت 34 شهروند فلسطینی و زخمی شدن 68 نفر دیگر منجر شد.

رژیم صهیونیستی در 260 مین روز از تجاوز به باریکه غزه پس از بمباران منازل فلسطینی ها مرتکب 3 قتل عام در شهر رفح شد.

نظرات بسته شده است.