شاهراه‌های سالنگ، کابل-بامیان و کابل-دایکندی مسدود شدند

شاهراه‌های سالنگ، کابل_بامیان و کابل_دایکندی در اثر شدت بارش‌ها امروز به روی ترافیک مسدود شده‌اند.

 

قومندانی امنیۀ ولایت بغلان اعلام کرده که شاهراه سالنگ صبح امروز (شنبه، ۱۴ دلو) بار دیگر به دلیل بارش برف‌ به‌ روی ترافیک مسدود شده‌ است. این در حالی است که مسئولان محلی می‌گویند که شاهراه کابل- بامیان و کابل-دایکندی هم در اثر بارش برف و وزش طوفان به روی ترافیک بسته شده‌‌اند.

شاهراه‌های سالنگ، کابل_بامیان و کابل_دایکندی در اثر شدت بارش‌ها امروز به روی ترافیک مسدود شده‌اند.

قومندانی امنیۀ ولایت بغلان اعلام کرده که شاهراه سالنگ صبح امروز (شنبه، ۱۴ دلو) یک‌بار دیگر به دلیل بارش برف‌ به‌روی ترافیک مسدود شده‌ است. چند روز قبل نیز شاهراه سالنگ به دلیل برف باری شدید و طوفان به روی ترافیک مسدود شده بود.

شاهراه سالنگ از جمله شاهراه های اقتصادی و حیاتی کشور محسوب می شود که کابل را به چندین ولایت شمال وصل می کند.

در همین حال، حفیظ‌الله نعمتی، رییس فواید عامه‌ی بامیان، گفته که راه‌های ارتباطی شش ولسوالی بامیان با مرکز این ولایت نیز بسته شده است.

رییس فواید عامه‌ی بامیان، می‌گوید که تلاش‌ها برای بازگشایی شاهراه کابل-بامیان ادامه دارد و مسافران تا اطلاع بعدی از سفر در این شاهراه خودداری کنند.

از سویی هم مسئولان محلی امارت اسلامی در ولایت دایکندی خبر می دهند که به دلیل برف‌باری شاهراه کابل_دایکندی نیز به روی رفت‌وآمد بسته شده است.

این در حالی است که برف باری شدید در بیشتر از ولایات کشور از جمله کابل از دیشب تاکنون ادامه دارد و این امر باعث بسته شدن شاهراه سالنگ به روی ترافیک نیز شده است.

 

نظرات بسته شده است.