رییس اداره امور: فساد در نهادها نابود شده است

رییس اداره امور در این برنامه از مسوولان نهاد‌های خصوصی و دولتی خواسته است تا به خواست‌های شهروندان کشور توجه داشته باشند.

نورالحق انور رییس اداره امور امروز (پنج‌شنبه) در برنامه اعلام نتایج رقابت‌های حفظ و حسن قرائت گفته است که فساد در نهادهای خصوصی و دولتی در کشور نابود شده است.

رییس اداره امور در این برنامه از مسوولان نهاد‌های خصوصی و دولتی خواسته است تا به خواست‌های شهروندان کشور توجه داشته باشند.

افزون بر آن، او تاکید کرد با روی‌کار آمدن دوباره امارت اسلامی، وحدت ملی در کشور تامین شده است.

نورالحق انور افزود: «می‌بینیم که فساد در هر بخش از بین رفته و یک فضای رقابت سالم به میان آمده است.»

برگزارکننده‌های این برنامه رقابتی گفته‌اند که این برنامه از سوی معینیت تعلیمات اسلامی وزارت معارف در شش ولایت کشور برگزار شده بود.

مبین‌شاه رمزی  برگزارکننده این رقابت گفت: «امید من از وزارت معارف از اداره امور و مقام ریاست‌الوزرا این است که توجه عمیق در بخش لفظ قرآن صورت گیرد.»

با این حال برخی دانش‌آموزان که در این برنامه اشتراک کرده‌اند، از امارت اسلامی خواسته‌اند تا در کنار علوم دینی، به علوم عصری نیز توجه کنند.

عارف دانش‌آموز گفت: «چنان که در علوم دینی برنامه‌ها ایجاد شده، از امارت اسلامی می‌خواهیم که برنامه‌های رقابتی و تشویقی صورت بگیرد، تا حال صورت گرفته؛ اما باید زیاد شود.»

این برنامه رقابتی میان بیش از دو هزار حافظ قرآن در شش ولایت کشور برگزار شده بود که از مقام‌های اول تا سوم در برنامه‌ای امروز تقدیر شد.

نظرات بسته شده است.