روز قدس روز امت اسلام می باشد

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شهر مزارشریف افزود: مردم آمریکا از نفوذ اسراییل در حکومت شان به ستوه آمده و همین داع.ش دست پرورده اسراییل است که می خواهد اسلام و مسلمانان را بد نام کند.

در آستانه روز جهانی قدس، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شهر مزارشریف می گوید که روز قدس، روز امت اسلام بوده و از این روز در سرتاسر جهان به شکل گسترده تجلیل خواهد شد. وی راجع به حمله اخیر رژیم ص.هی.ونیست.ی به کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق نیز گفت؛ «ما بازی را آغاز نکردیم اما ختم و انتها بازی با ماست و طبق فرموده امام خامنه ای جواب دندان شکن در پاسخ به حمله رژیم اسراییل در سوریه می دهیم».

حمید رضا احمدی، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شهر مزارشریف در نشست خبری “محکومیت جنایات صهیونیسم، وظیفه مسلمانان عالم” ضمن محکومیت حمله رژیم صهیونیس.تی  به سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوریه گفت:« این اقدام صه.یونیس.ت ها نقض فاحش قوانین بین المللی می باشد که حتی متحدین این رژیم را ناراض کرده است».

احمدی اسراییل را یک جریان نامشروع خواند و اظهارداشت که بنیاد اسراییل در فلس.طین بر جنایت و نابودی دیگران گذاشته شده و می خواهند با کشتار مردم را مجبور به کوچ نمایند.

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شهر مزارشریف افزود: مردم آمریکا از نفوذ اسراییل در حکومت شان به ستوه آمده و همین داعش دست پرورده اسراییل است که می خواهد اسلام و مسلمانان را بد نام کند.

وی در اخیر گفت روز قدس، روز امت اسلام است و از این روز در ستاسر جهان به شکل گسترده تجلیل خواهد شد. وی هچنان از مردم و حکومت سرپرست افغانستان برای ابراز همدردی و محکوم نمودن حمله رژیم اسراییل به سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوریه و حمایت از فلسطین تشکری نمود.

نظرات بسته شده است.