حزب‌الله: لبنانی‌ها به مناطق مورد حمله صهیونیست‌ها نزدیک نشوند

حزب‌الله:جان لبنانی‌ها را ارزشمندتر از هر چیزی

حزب‌الله بامداد امروز (یکشنبه) از مردم جنوب لبنان خواست که به دلیل تکرار حملات صهیونیست‌ها، به مناطق هدف قرار گرفته نزدیک نشوند زیرا جان لبنانی‌ها را ارزشمندتر از هر چیزی می‌داند.

جنبش مقاومت اسلامی لبنان بامداد امروز (یکشنبه) درباره نزدیک‌شدن به مناطق مورد حمله صهیونیست‌ها، به شهروندان این کشور هشدار داد.

حزب‌الله طی بیانیه‌ای از مردم این کشور خواست که به دلیل تکرار حملات صهیونیست‌ها، به مناطق هدف قرار گرفته نزدیک نشوند زیرا جان لبنانی‌ها را ارزشمندتر از هر چیزی می‌داند.

در این بیانیه آمده است: «مردم شریف ما… دشمن اسرائیلی قصد دارد حملات هوایی خود را به مناطق ما تکرار کند. یورش به همان مکان‌های هدف قرار گرفته در بازه‌های زمانی نزدیک و کمی بیش از چند دقیقه، با هدف کشتار و خونریزی بیشتر است».

مقاومت اسلامی لبنان تاکید کرد: «لذا از شما عزیزان می‌خواهیم برای حفظ امنیت خود از مکان‌های مورد هدف قرار گرفته دوری کرده و به آنها نزدیک نشوید و در مجاورت آنها تجمع نکنید و امدادرسانی را به مسئولین ذی‌ربط بسپارید».

حزب‌الله همچنین افزود: «غیرت و جوانمردی شما مایه مباهات است اما جان شما از هر چیزی ارزشمندتر است و حفظ آن بر عهده همه ماست».

دیروز شنبه، مقاومت اسلامی لبنان در واکنش به حملات تجاوزکارانه اشغالگران به جنوب این کشور، یک مقر اطلاعاتی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را با ده‌ها راکت مورد حمله قرار داد.

نظرات بسته شده است.