توزیع مواد خوارکی برای 4 هزار خانوده نیازمند در مزار شریف

توزیع مواد خوراکی برای ۴۰۰۰ هزار فامیل مستحق و اهل معارف  از طرف بنیاد خیریه حاجی گل آغا پروانی با حمایت مالی بشیر نوید گروپ.

توزیع مواد خوراکی برای ۴۰۰۰ هزار فامیل مستحق و اهل معارف  از طرف بنیاد خیریه حاجی گل آغا پروانی با حمایت مالی بشیر نوید گروپ با حضور مقامات دولتی به طور شفاف امروز  در شهر مزارشریف مرکز ولایت بلخ ۲۲ رمضان سال ۱۴۰۳ توزیع گردید.

خبرگزاری فجر مزارشریف: خیرالدین مایل، معاون اتاق تجارت و سرمایه گذاری و مسوول شرکت بشیر نوید گروپ در رابطه به مساعدت های رمضانی تاجران با نیازمندان گفت: وضعیت حاکم در کشور می طلبد تا همه در عرصه امدادرسانی و دستگیری از نیازمندان فعال باشیم؛ از همین رو لازم است که اقشار مختلف جامعه به خصوص تاجران در زمینه توزیع مواد غذایی و افطاری برای نیازمندان توجه نمایند.

وی روند توزیع کمک های رمضانی تاجران به نیازمندان سرتاسر کشور را رضایت بخش خواند و افزود: «در رمضان سال جاری تاجران ملی در عرصه توزیع بسته های مواد غذایی و غذا تپخ شده برای روزه داران و فقرا گام های ارزنده و مثبتی برداشتند و برای صدها هزار خانواده بسته های مواد غذایی توزیع شده است».

معاون اتاق تجارت و سرمایه گذاری اظهارداشت که رمضان، ماه مهمانی خداوند متعال است و تاجران می توانند با توزیع مواد غذایی برای روزه داران و نیازمندان، وظیفه دین و ملی خود را ادا نمایند.

Img 3605

وی گفت، شرکت بشیر نوید گروپ از نخستین روز ماه مبارک رمضان روند توزیع مواد غذایی را به نیازمندان در سرتاسر کشور آغاز نموده تا به رسالت دنیوی و اخروی خود عمل کند و این روند هر سال اجرا می شود.

خیرالدین مایل از توزیع چهار هزار بسته مواد غذایی شامل آرد و روغن توسط شرکت بشیر نوید به نیازمندان و اهل معارف سخن زد و افزود: بعد از یک بررسی شفاف و دقیق، نیازمندان و کارمندان ریاست معارف ولایت بلخ شناسایی شده و روند توزیع مواد غذایی به آنان آغاز گردیده است.

 

گفتنی است که بسیاری از تاجران و سرمایه داران کشور ایام ماه رمضان را بهترین زمان برای پرداخت زکات، عشر، خمس و سهم مال و اموال خود می دانند و توزیع کمک های غذایی در ماه رمضان افزایش پیدا می کند.

نظرات بسته شده است.