تداوم بمباران غزه از سوی رژیم صهیونیستی/ درگیری شدید میان جوانان مبارز و نظامیان صهیونیست در جنین

شهادت 11 فلسطینی دیگر در دیراالبلح و المغازی

نود و سومین روز طوفان الاقصی در حالی آغاز شد که ارتش رژیم صهیونیستی منطقه تل الزعتر و دیرالبلح در نوار غزه را به شدت بمباران کرد که منجر به شهید و زخمی شدن شمار دیگری از مردم بی دفاع گردید.

تجاوزات و جنایات اشغالگران صهیونیست علیه مردم بی دفاع نوار غزه وارد نود و سومین روز خود شد.

جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد امروز یکشنبه منطقه تل الزعتر در شمال نوار غزه و دیر البلح در مرکز نوار غزه را بمباران کردند.

به گفته منابع محلی، در پی این حملات که منازل مردم بر سر آنها ویران شد، شماری از آنها از جمله زنان و کودکان بیگناه شهید و زخمی شدند.

اولین دقایق بامداد امروز یکشنبه شهر جنین در کرانه باختری اشغالی شاهد یک عملیات ضد صهیونیستی دیگر بود.

منابع فلسطینی اعلام کردند که طی 24 ساعت اخیر، مناطق مختلف کرانه باختری اشغالی شاهد 17 عملیات ضد صهیونیستی از جمله پنج عملیات تیراندازی بوده است.

از سوی دیگر نظامیان رژیم صهیونیستی به شهرک زیتا در شمال طولکرم در کرانه باختری اشغالی یورش بردند.

به گفته منابع محلی، نظامیان صهیونیست در این حمله به سمت مردم این شهرک آتش گشودند که دستکم سه نفر به ضرب گلوله آنها زخمی شدند.

شهادت 6 فلسطینی در حمله پهپادی ارتش صهیونیستی به جنین

ارتش رژیم صهیونیستی در یورش بامدادی امروز خود به شهر جنین در کرانه باختری، تجمع جوانان فلسطینی در این شهر را با پهپاد هدف قرار داد که در اثر آن 6 نفر شهید شده‌اند که چهار نفر از آن‌ها برادر بودند.

انهدام یک دستگاه موتر ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری

یک دستگاه موتر ارتش رژیم اسرائیل حین یورش بامدادی نظامیان این رژیم به شهر جنین در کرانه باختری با بمب کنار جاده‌ای منفجر و منهدم شد.

زخمی شدن 4 نظامی صهیونیست در کرانه باختری

روزنامه عبری «یدیعوت آحارنوت» نوشت که چهار تن از عناصر گارد مرزی ارتش رژیم صهیونیستی در یورش بامداد امروز یکشنبه به شهر جنین واقع در کرانه باختری، زخمی شده‌اند که حال دو تن از ‌آنها وخیم است.

شهادت 11 فلسطینی دیگر در دیراالبلح و المغازی

جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد امروز یکشنبه بار دیگر منازل مردم و مکاتب محل اسکان آوارگان در دیرالبلح و اردوگاه المغازی را بمباران کردند که دستکم تاکنون 11 نفر شهید شده اند.

ادامه رویارویی جوانان مقاوم و نظامیان صهیونیست در اردوگاه جنین

منابع خبری با اشاره به ادامه نبرد جوانان مبارز با نظامیان متجاوز در اردوگاه جنین اعلام کردند که مبارزان چند بسته انفجاری در مسیر عبور صهیونیستها منفجر کردند که خسارتها و تلفاتی به دشمن وارد کرد.

نظامیان رژیم صهیونیستی همچنین به اطراف بیت لحم و شهرک عقربا یورش بردند.

شهادت 12 کودک بیگناه در بمباران منازل مردم در خان یونس

در جنایت بامداد امروز یکشنبه ارتش رژیم صهیونیستی که طی آن منازل مردم در اردوگاه خان یونس در جنوب نوار غزه را بمباران کرد، 17 شهروند از جمله 12 کودک بیگناه به شهادت رسیدند.

اعتراف سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: تلفات ارتش ما زیاد است

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعتراف کرد: متاسفانه بهای بسیار سنگینی پرداخت می کنیم و شمار زیادی از نظامیان ما کشته شده اند.

نخست وزیر قطر: ترور العاروری، کار مذاکرات تبادل اسرا را سخت کرده است

رسانه های رژیم اسرائیل امروز یکشنبه گزارش دادند که محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه و نخست وزیر قطر در دیدار با خانواده های اسرای صهیونیست در اختیار حماس و سایر گرو‌ه‌های فلسطینی در دوحه، به آن‌ها گفته است که ترور شهید صالح العاروری، نائب رئیس دفتر سیاسی حماس پیشرفت در مذاکرات تبادل اسرا را سخت کرده است.

ورود «بلینکن» به اردن

وزارت خارجه امریکا از ورود آنتونی بلینکن وزیر خارجه دولت بایدن به اردن خبر  داد و افزود ما اردن را شریک اساسی خود برای کمک در راستای جلوگیری از گسترش دامنه نزاع در منطقه می دانیم.

تظاهرات شهروندان امریکایی در لس آنجلس در همبستگی با مردم غزه

شماری از شهروندان امریکایی در تظاهراتی در لس آنجلس بر حمایت از خود از مردم مظلوم نوار غزه تاکید کرده و خواستار توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی شدند.

 

نظرات بسته شده است.