بمباران شدید مناطق مختلف غزه/حمایت مجدد امریکا از جنایات رژیم صهیونیستی و نسل کشی در نوار غزه/حملات حزب‌الله لبنان به مواضع نظامیان رژیم صهیونیستی

تجاوزات و جنایات بی وقفه ارتش رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم نوار غزه وارد یکصد و چهل و چهارمین پیاپی روز خود شده است.

 

بمباران شدید مناطق مختلف غزه، حمایت مجدد امریکا از جنایات رژیم صهیونیستی و نسل کشی در نوار غزه، حملات حزب‌الله لبنان به مواضع نظامیان رژیم صهیونیستی و یورش نیرو‌های اشغالگر به کرانه باختری از جمله مهمترین تحولات یکصدو چهل و چهارمین روز عملیات طوفان الاقصی است.

تجاوزات و جنایات بی وقفه ارتش رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم نوار غزه وارد یکصد و چهل و چهارمین پیاپی روز خود شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی در اولین دقایق بامداد امروز سه شنبه، مناطق مختلف نوار غزه را آماج حملات هوایی، زمینی و  دریایی خود قرار داد به طوری که جنوب محله تل الهوا در غرب شهر غزه با توپخانه هدف قرار گرفت و همزمان قایقهای توپدار این رژیم، سواحل غزه را گلوله باران کردند.

اشغالگران همزمان با تجاوزات مستمر به نوار غزه، به مناطق مختلف کرانه باختری نیز حمله ور شدند که با مقاومت جوانان مبارز این منطقه روبرو شدند.

از سوی دیگر رژیم صهیونیستی بامداد امروز به مناطقی در جنوب لبنان حمله کرد.ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز سه شنبه، وادی السلوقی و اطراف شهرک حولا در جنوب لبنان را گلوله باران کرد.

مهمترین تحولات یکصدوچهل و چهارمین روز عملیات طوفان الاقصی را در ادامه دنبال کنید:

ادعای تروریستهای سنتکام: سه پهپاد و دو موشک آماده شلیک به سمت دریای سرخ را منهدم کردیم

سازمان تروریستهای سنتکام امریکا: شامگاه دوشنبه، سه پهپاد دریایی، دو موشک کروز ضد کشتی و یک پهپاد را که آماده شلیک به سمت دریای سرخ بود، منهدم کردیم.

شهادت فرمانده کندک طوباس در کرانه باختری

در جریان یورش مستمر نظامیان صهیونیست به اردوگاه الفارعه در جنوب طوباس، «احمد دراغمه» فرمانده گردان مقاومت طوباس در رویارویی با متجاوزان به شهادت رسید.

افزایش آمار شهدای تجاوزات بامدادی رژیم صهیونیستی به کرانه باختری به سه نفر

منابع فلسطینی از افزایش آمار شهدای تجاوزات بامدادی رژیم صهیونیستی به کرانه باختری به سه نفر خبر دادند که دو نفر از آنها در شهر طوباس و دیگری در اردوگاه الفارعه به شهادت رسیدند. این منابع از زخمی شدن سه نفر دیگر در این حملات خبر دادند.

بمباران سنگین غزه، خان یونس، رفح و دیرالبلح

جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد امروز سه شنبه شهرهای خان یونس، رفح و دیرالبلح را به شدت بمباران کردند.

 

محله الدرج در شهر غزه واقع در شمال نوار غزه هم به شدت بمباران شد.

حادثه امنیتی در مرزهای فلسطین اشغالی و مصر

رسانه های عبری از وقوع یک حادثه امنیتی در مرزهای فلسطین اشغالی با مصر و تیراندازی شدید خبر دادند.

حمایت مجدد امریکا از جنایات رژیم صهیونیستی و نسل کشی در نوار غزه

وزارت دفاع آمریکا(پنتاگون)، بر ادامه حمایت این کشور از جنایات رژیم صهیونیستی و نسل کشی در نوار غزه با عنوان فریبنده  دفاع از خود تاکید کرد و مدعی شد برای تضمین جلوگیری از گسترش دامنه نزاع تلاش می کند.

ادعای منابع خبری: اسرائیل با چند درخواست حماس موافقت کرده است

منابع خبری از مفاد چارچوب اولیه آتش بس و مبادله اسیران خبر دادند که به زعم آنها، رژیم صهیونیستی اخیرا با آنها در پاریس موافقت کرده است.

این منابع افزودند اسرائیل بازگشت تدریجی آوارگان به شمال نوار غزه به استثنای کسانی که در سن خدمت نظامی هستند، را شرط کرده است.

به گفته این منابع، اسرائیل با درخواست حماس برای افزایش ورود کمکها، منازل موقت و ادوات سنگین به نوار غزه موافقت کرده است.

این منابع ادعا کردند که اسرائیل با آزادی 400 اسیر فلسطینی از جمله کسانی که احکام حبس بالایی دارند، موافقت کرده است و در مقابل 40 اسیر زن و سالخورده اسرائیلی آزاد خواهد شد.

سه عملیات کندک‌های المجاهدین علیه ارتش رژیم صهیونیستی

کندک‌های المجاهدین: تجمعات نظامیان دشمن را در جنوب شرقی غزه با راکتهای کوتاه برد هدف قرار دادیم.

شهرک صهیونیست نشین رعیم در مجاورت نوار غزه را موشکباران کردیم.

یک بولدوزر نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در جنوب محله الزیتون غزه با راکت ضد زره سعیر هدف قرار دادیم که مستقیما به هدف اصابت کرد.

دهمین عملیات حزب الله از صبح دوشنبه/ هدف قرار گرفتن تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی

حزب الله از هدف قرار دادن تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی در موضع العباد خبر داد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی هم از شلیک یک موشک ضد زره به سمت موضع ارتش رژیم اشغالگر در رامیم واقع در منطقه اشغالی اصبع الجلیل خبر دادند.

شهادت دو رزمنده سرایاالقدس در جنوب لبنان

سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی از شهادت احمد محمد حلاوه و حسین ولید عوض از کندک شهید علی الاسود-میدان سوریه، در جریان نبرد طوفان الاقصی و هنگام انجام وظیفه رزمی خود در جنوب لبنان و مرزهای فلسطین اشغالی خبر داد.

واکنش حماس به حادثه جان باختن یک خلبان در مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در امریکا

جنبش حماس: دولت بایدن مسئولیت کامل جان باختن «آرون بوشنل» خلبان امریکایی را( که در همبستگی با مردم غزه دست به خودسوزی زد) به سبب حمایت از رژیم نازیستی صهیونیستی برعهده دارد.

 

نظرات بسته شده است.